Złapali włamywaczy na gorącym uczynku

6
20.05.2019
Złapali włamywaczy na gorącym uczynku
fot. policja
Policyjny patrol interwencyjny zatrzymał 36- i 29-latka, którzy włamywali się do sklepu. Na widok policjantów sprawcy zaczęli uciekać. Chwilę później skuci kajdankami siedzieli już w policyjnym radiowozie. Przy jednym z mężczyzn policjanci znaleźli narkotyki.
Była godz. 3.50 gdy patrol interwencyjny dostał zgłoszenie od oficera dyżurnego, aby sprawdził, co dzieje się przy jednym ze sklepów przy ul. Słonecznej w Elblągu. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, usłyszeli odgłosy dochodzące z zaplecza budynku. Na widok policjantów dwaj mężczyźni zaczęli uciekać. Chwilę później zostali zatrzymani i w kajdankach trafili do radiowozu. Okazało się, że mężczyźni przy pomocy łomu próbowali podważyć roletę antywłamaniową, aby dostać się do wnętrza. Na miejscu policjanci zabezpieczyli narzędzia służące do popełnienia przestępstwa oraz kominiarkę jednego ze sprawców. Co więcej po przeszukaniu mężczyzn przy 29-latku znaleziono zawiniątko ze sproszkowaną substancją. Narkotykowy tester potwierdził, że jest to amfetamina. Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem za usiłowanie włamania. Może im grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Gang Olsena po elbląsku;)
Paka (2019.05.20)

info

9  
  0
ustawka ?
(2019.05.20)

info

0  
  0
Akum frajer konfident
Pif paf (2019.05.21)
Frajer to jest ten co po nocach z łomem i kominarka biega nafukany ... do roboty sie weź nygusie.
Nico (2019.05.21)
Każdy robi to co lubi????
Akum (2019.05.22)

info

0  
  0
Narkotykowy tester potwierdził. .. niezła ma fugę tzn. .fuchę
(2019.05.22)

info

0  
  0