Zatrzymani za posiadanie narkotyków
fot. policja
Wczoraj (19 marca) policjanci z Elbląga zatrzymali dwie osoby pod zarzutem posiadania narkotyków. 28-letnia kobieta próbowała ukryć blisko 14 gramów amfetaminy w opakowaniu po witaminach, a 25-latek miał woreczek z ecstasy. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.