Zatrzymani za posiadanie narkotyków

8
20.03.2018
Zatrzymani za posiadanie narkotyków
fot. policja
Wczoraj (19 marca) policjanci z Elbląga zatrzymali dwie osoby pod zarzutem posiadania narkotyków. 28-letnia kobieta próbowała ukryć blisko 14 gramów amfetaminy w opakowaniu po witaminach, a 25-latek miał woreczek z ecstasy. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.
Pierwsze zatrzymanie miało miejsce przy ulicy Malborskiej w Elblągu. W mieszkaniu młodej kobiety policjanci znaleźli 13,86 gramów amfetaminy. Ukryła je w pojemniku na witaminy.
   W tym samym czasie inny patrol zatrzymał przy ulicy Robotniczej 25-latka, który miał przy sobie ecstasy. Policjanci zabezpieczyli 0,88 grama narkotyku. Mężczyzna był notowany za podobne przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Walka z wiatrakami trwa.
ZdzislawDyrmanzasadniczo (2018.03.21)

info

2  
  0
Wazne ze w statystykach sie liczy.
(2018.03.21)

info

0  
  1
I bardzo dobrze. Ja bym od razu kazał zeżreć.
DEA (2018.03.21)
Tworek konfident rozprol się i musiał za granice uciekać
Pietrekkkk (2018.03.21)

info

1  
  0
@DEA - święte słowa, brawo policja!
(2018.03.22)
A grube rybki pływają dalej
(2018.03.22)

info

1  
  0
Ktoś musial nadac :-)
typOLEK (2018.03.22)

info

0  
  0
@typOLEK - Szefi
(2018.03.23)