Zatrzymani za narkotyki
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 32 lat. W trakcie drogowej kontroli okazało się, że mają oni przy sobie narkotyki. Sytuacja zakończyła się zatrzymaniem w policyjnym areszcie obu mężczyzn. Teraz usłyszą oni zarzuty posiadania środków odurzających.