Zatrzymani za narkotyki

5
01.02.2018
Zatrzymani za narkotyki
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 32 lat. W trakcie drogowej kontroli okazało się, że mają oni przy sobie narkotyki. Sytuacja zakończyła się zatrzymaniem w policyjnym areszcie obu mężczyzn. Teraz usłyszą oni zarzuty posiadania środków odurzających.
Była godzina 13.25, gdy policyjny patrol ruchu drogowego postanowił skontrolować vw golfa jadącego ul. Lotniczą w Elblągu. Powodem kontroli był stan techniczny samochodu i zamontowane w nim światła. Gdy otworzyły się drzwi auta, policjanci poczuli charakterystyczny zapach. Postanowili więc przeszukać mężczyzn, którzy już na początku kontroli nerwowo się zachowywali. Okazało się, że zarówno jeden jak i drugi z mężczyzn ma przy sobie foliowe zawiniątka. 23-letni kierujący oraz jego 32-letni pasażer zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Narkotykowy tester wskazał na marihuanę i amfetaminę. Za posiadanie środków odurzających może im teraz grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dobry mieli policmajstry węch, że od razy wyczuli prochy i trawę;) ja bym tak nie umiał;)
(2018.02.01)

info

2  
  1
Ciekawe skąd znali charakterystyczny zapach ? Nie z praktyki czasami ?
(2018.02.01)

info

4  
  0
sprawdzcie w helenowie u Egona. napewno ma z tym cos wspolnego
ham (2018.02.01)

info

0  
  0
Nie chciałabym chłopaków wkopywać ale czy nie powinni odpowiadać za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających ? Tak jak jestem za tym, zeby dorośli ludzie odurzali się czym chcą tak prowadzenie samochodu pod wpływem jointów (mimo, że przyjemne) opóźnia jednak czas reakcji kierowcy.
szimurina (2018.02.01)
@szimurina - skontrolowali speedem. .. i dlatego policjanci o to nie mielio pretensji :) Ludzkie podejście.
ZdzisławDyrmanzasadniczo (2018.02.02)