Zatrzymani po sklepowych „zakupach”

6
16.05.2016
Zatrzymani po sklepowych „zakupach”
fot. policja
20-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna zostali przyłapani na kradzieży towarów w jednym ze sklepów samoobsługowych w Elblągu. Łączna kwota skradzionych towarów spożywczych przekroczyła 600 złotych. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, okazało się, że oprócz zarzutów kradzieży będą jeszcze inne.
Zdarzenie miało miejsce w miniony piątek (13 maja) około godz. 17. Ochrona sklepu zauważyła dwie dziwnie zachowujące się osoby. Był to 36-letni mężczyzna i 20 letnia kobieta. Próbowali oni wynieść produkty, za które nie zapłacili. Na miejsce został wezwany policyjny patrol. Wtedy, podczas kontroli okazało się, że 36-latek ma przy sobie foliowy woreczek z roślinnym suszem. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że jest to marihuana. Zatrzymane osoby usłyszały zarzuty kradzieży oraz kradzieży i posiadania środków odurzających. Może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ale dekle!!!
(2016.05.16)

info

11  
  0
Typowe emblongi
(2016.05.16)

info

9  
  2
Raczej typowe nebrachy, a w majtach drachy.
(2016.05.16)

info

7  
  2
Pewnie na urlop z Anglii przylecieli zarobiasy.
Prywaciarz (2016.05.16)
Idioci są wszędzie!
egoniasty (2016.05.17)

info

0  
  0
Polish Rubbish haha haha
UK (2016.05.17)