Zatrzymani po sklepowych „zakupach”
fot. policja
20-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna zostali przyłapani na kradzieży towarów w jednym ze sklepów samoobsługowych w Elblągu. Łączna kwota skradzionych towarów spożywczych przekroczyła 600 złotych. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, okazało się, że oprócz zarzutów kradzieży będą jeszcze inne.