Zdarzenie miało miejsce dzisiaj około godz. 1 w nocy przy ulicy Kopernika w Pasłęku. Policjanci patrolujący ulice zauważyli wybitą szybę w jednym ze sklepów monopolowych. Na miejsce przybył właściciel, który stwierdził kradzież alkoholu i papierosów. Kryminalni wytypowali sprawcę i zatrzymali go 30 minut później w jednym z mieszkań w centrum Pasłęka. 34-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. Trzeźwieje w policyjnym areszcie. Był wcześniej zatrzymywany za kradzieże. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter