Zatrzymali nastolatków na kradzieży butów
fot. policja
Pracownicy ochrony jednego z elbląskich marketów zatrzymali wczoraj (29 sierpnia) dwóch nastolatków w wieku 17 i 14 lat, którzy chcieli wynieść ze sklepu dwie pary butów sportowych. Wezwani na miejsce policjanci przeszukali nieletnich. Każdy z nich miał w kieszeni woreczek foliowy z narkotykami. Teraz odpowiedzą przed sądem. 17-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia, a o dalszym losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.