Zatrzymali nastolatków na kradzieży butów

5
30.08.2016
Zatrzymali nastolatków na kradzieży butów
fot. policja
Pracownicy ochrony jednego z elbląskich marketów zatrzymali wczoraj (29 sierpnia) dwóch nastolatków w wieku 17 i 14 lat, którzy chcieli wynieść ze sklepu dwie pary butów sportowych. Wezwani na miejsce policjanci przeszukali nieletnich. Każdy z nich miał w kieszeni woreczek foliowy z narkotykami. Teraz odpowiedzą przed sądem. 17-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia, a o dalszym losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.
Do kradzieży doszło wczoraj (29 sierpnia) około godz. 17 na ulicy Malborskiej w Elblągu. Do jednego z marketów weszło dwóch nastolatków, którzy próbowali ukraść dwie pary butów sportowych. Jeden z nich schował buty pod bluzą a drugi do torby. Zauważył to pracownik ochrony, który wezwał policję. Funkcjonariusze zatrzymali ich i przeszukali. Każdy z nich miał w kieszeni woreczek z marihuaną i szklaną lufkę. 17-latek trafił do policyjnego aresztu a nieletni do izby dziecka w Gdańsku. Starszy odpowie przed sądem karnym a o losie 14-latka zadecyduje sąd rodzinny. Za kradzież i usiłowanie kradzieży grozi ta sama kara - do 5 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Co za frajerzy! Przegrali życie.
(2016.08.30)

info

1  
  0
Gdzie ich rodzice😥😥😥
(2016.08.30)

info

1  
  0
TO TRZEBA BYĆ NORMALNYM, ŻEBY NA JUME BRAĆ JESZCZE MATERIAŁ HAHA ???? ???? CYRK POJECHAŁ KLAUNÓW ZOSTAWILI.....
UK (2016.08.31)

info

2  
  0
na malborskiej jest jakis orginalny sklep z butami. .. .wtf? wher?
(2016.08.31)
Tak biedronka..... My Friend haha haha
UK (2016.09.01)