Zaczął uciekać, bo chciał coś ukryć

6
11.07.2016
Zaczął uciekać, bo chciał coś ukryć
fot. policja
Patrol ruchu drogowego, który wczoraj (10 lipca) na ul. Warszawskiej kontrolował jeden z samochodów, zatrzymał 19-latka mającego przy sobie niewielką ilość narkotyków. Teraz mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 10.20. Gdy policjanci zatrzymali do kontroli daewoo nexie, jej pasażer zaczął uciekać w stronę Starego Miasta. Policjanci dogonili go i założyli mu na ręce kajdanki. Jak się okazało, 19-latek w trakcie ucieczki wyrzucił paczkę papierosów. Odrzucona paczka została zabezpieczona przez funkcjonariuszy. Oprócz kilku papierosów znajdowały się w niej foliowe zawiniątka z białym proszkiem. Okazało się, że jest to amfetamina. Teraz 19-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

idiota, po co uciakał?przeciez jego jako pasazera by nie skontrolowali.
glina (2016.07.11)

info

9  
  0
Frajer to uciekał;)
(2016.07.11)

info

6  
  1
pewnie miał z pół gieta. .. i 3 lata buhahahahaha bierzcie sie urwa za nay...h kierowców. złodziei. Pies i tak pewnie zjarał to co zawinął
PolskaToNieKrajToStanUmysłu (2016.07.11)

info

0  
  2
Leszcz ciśnienia nie trzymał i wpadł w sieć.
okoń (2016.07.11)

info

4  
  0
Ale ty jesteś zj. .. .. ny
Dopolskatostan (2016.07.11)

info

0  
  0
Muszla koncertowa znów ożyła
(2016.07.11)

info

2  
  0