Wczoraj (31 lipca) oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o kradzieży na terenie miasta. Patrol funkcjonariuszy ustalił wówczas, że nieznany mężczyzna zabrał ze sklepowych półek maszynkę do golenia, a następnie opuścił obiekt nie płacąc za towar. Policjanci dokładnie przyjrzeli się wizerunkowi sprawcy kradzieży, który został utrwalony na monitoringu i ruszyli ulicami miasta poszukując go. Parę godzin później dostrzegli 34-latka. Standardowo, jak podczas każdej interwencji, funkcjonariusze przystąpili do ustalania danych oraz do ich sprawdzenia w policyjnych systemach. Okazało się, że wobec 34-latka elbląski sąd wydał polecenia osadzenia w areszcie śledczym. Z miejsca interwencji został doprowadzony przez patrol do komendy, skąd trafił wprost do więziennej celi.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter