Z kokainą chciał jechać do Rosji

7
30.04.2018
Z kokainą chciał jechać do Rosji
Na drogowym przejściu granicznym w Gronowie funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali obywatela Rosji. Mężczyzna w swoim samochodzie miał kokainę o szacunkowej wartości blisko 89 tys. zł.
Cudzoziemiec na stałe mieszkający w Belgii stawił się do odprawy na kierunku wyjazdowym z Polski 25 kwietnia. Funkcjonariusz Straży Granicznej zauważył w torbie podróżnej kierowcy Volkswagena Caddy woreczki z podejrzanym proszkiem. W związku z tym skierował pojazd do kontroli szczegółowej. Okazało się, że 48-latek próbował przemycić ponad 306 g kokainy. Mężczyzna został zatrzymany.
   Decyzją Sądu Rejonowego w Braniewie z 27 kwietnia, Rosjanin najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Straży Granicznej.
sierż. SG Anna Matejuk-Ficek Referat Prasowy WAIiWM Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

haha jak wy to szacujecie:D 290,84 kosztuje gram?
(2018.04.30)
Może stójkowy był nie ten albo pasy pomylił.
(2018.04.30)

info

0  
  0
no zdjęcie jak by w bagażniku tone owsa wiózł albo brudne koszulki do prania nasaczone 36 gram koki. wiecie taki patent z filmu sensacyjnego
(2018.04.30)

info

0  
  0
podobno tak
Gall (2018.05.01)
Teraz juz bedzie wiedział jaki pas ma wybrac-a tak serio to skandalem jest zeby wszyscy wiedzieli o tym ze jest uklad i nikt z tym nic nie robi. ..
bogotaelbląska (2018.05.01)
@bogotaelbląska - na układy nie ma rady
(2018.05.01)
zle trafil. nie ten czas i miejsce, ja po jedym konkretnym strzale jestem zarobiony i rodzina ustawiona bo handlowac to trzeba umiec i wiedziec kiedy i skim oraz jak z tego poznie wyjsc, ale tamte czasy i ludzie juz nie wroca. ALE KASA SOBIE PROCENTUJE DO DZIS. KTO BOGATEMU ZABRONI.
(2018.05.01)

info

2  
  0