Wynosili towar o wartości nawet 800 złotych
fot. policja
Policjanci zatrzymali 26-letnią kobietę oraz dwóch mężczyzn w wieku 33 i 34 lat. Cała trójka podejrzana jest o dokonanie kradzieży w sklepach samoobsługowych na terenie Elbląga. Jak ustalili policjanci, jednorazowo sprawcy byli w stanie wynieść towar o wartości 800 złotych. Teraz odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.