Wyciągnięty z bagna

4
05.10.2016
Wyciągnięty z bagna
fot. policja
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali poszukiwanego 38-latka. Mężczyzna uciekał przed policjantami i ugrzązł na mokradłach. Funkcjonariusze wyciągnęli go z bagna i przekazali służbie więziennej. Miał do odbycia 4 lata więzienia za kradzieże i włamania.
Policjanci zauważyli poszukiwanego na ulicy Piaskowej w Elblągu. Na ich widok zaczął uciekać na pobliskie mokradła. Tam skończyła się jego ucieczka, ponieważ ugrzązł w bagnie i nie mógł się z niego wydostać. Kryminalni wyciągnęli go i zabrali do komendy. Okazało się, że planował wyjazd do Holandii. Podczas przesłuchania przyznał się jeszcze do kradzieży sklepowej. Wczoraj (4 października) usłyszał dodatkowe zarzuty. Mariusz D. był poszukiwany od 6 miesięcy do odbycia kary 4 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże i włamania.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

to teraz dopiero wpadl w prawdziwe bagno teraz mu policja nie pomoze wyjsc, jednego darmozjada mniej na wolnosci.
walimnieto (2016.10.05)

info

3  
  0
Kolejny darmozjad do wykarmienia za nasze podatki
Tata.córki. (2016.10.06)

info

3  
  0
ci ktorzy pisza te komentarze to same spoleczniaki obrazaja ludzi o ktorych nic nie wiedza wy jacys chorzy jestescie. bo skad patafiany wiecie za ten chlop poszedl siedziec a moze niewinnny. AKURAT JA MIALEM TAKA SYTUACJE SIEDZIALEM ZA COS CZEGO NIE ZROBILEM $
(2016.10.09)

info

0  
  0
Czy to kolejny człowiek gangu kulawego?
córki.Matka (2016.10.10)

info

0  
  0