Wszedł przez okno do mieszkania i chciał ukraść monety

2
08.07.2019
Wszedł przez okno do mieszkania i chciał ukraść monety
Policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego z mieszkań przy al. Tysiąclecia. 31-latek trafił do policyjnego aresztu.
Była niedziela, kilka minut po godzinie 10, gdy oficer dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który wszedł przez okno do jednego z mieszkań przy al. Tysiąclecia. Na miejsce wysłano policyjny patrol. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że mężczyzna cały czas jest w mieszkaniu.
   Funkcjonariusze zatrzymali go, gdy plądrował pomieszczenie. Miał przy sobie foliowy woreczek z monetami euro. 31-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
   
   
   
Redakcja

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Naj ciemniej pod latarnią i ten tekst że na miejsce wysłano patrol pytanie czy na pieszo czy radiowóz ha
Nalesnik (2019.07.08)

info

4  
  2
Czy padalo w chwili kiedy byl w mieszkaniu? Mezczyzna chcial sie schronic byl wyziebiony, mieszkania nie pladrowal -oslabl z glodu i szukal jedzenia. Brawo dla polskich sadow ktore takim ludziom pomagaja !
K. (2019.07.09)

info

4  
  3