Wszedł na teren gazowni i uszkodził auto
fot. nadesłana
22-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po tym, jak wszedł na teren elbląskiej gazowni i uszkodził jedno z aut. Mężczyzna uruchomił auto i uszkodził je, uderzając w metalowe elementy. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Może u grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.