Włamywali się do sklepów spożywczych
fot. policja
21-latek oraz jego o dwa lata starszy brat usłyszeli zarzuty włamań do sklepów spożywczych. Mężczyźni wczoraj zostali zatrzymani przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości „mieniowej”. Mają na swoim koncie trzy włamania. Może im grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.