Włamywał się do altanek i kradł elektronarzędzia
fot. policja
Elbląscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu zatrzymali 19-latka, który jest podejrzany o włamania do altanek. Ten młody mężczyzna przyznał się policjantom do 10 włamań i kradzieży. Jego łupem padały elektronarzędzia, sprzęt AGD, a nawet zabawki. Kradł wszystko, co mógł później sprzedać na targowisku miejskim. Suma strat działkowców to kilka tysięcy złotych. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.