Włamali się do sklepu – usłyszeli zarzuty

1
13.04.2018
Włamali się do sklepu – usłyszeli zarzuty
Do policyjnego aresztu w Braniewie trafiło dwóch mężczyzn w wieku 19 i 23 lata, podejrzanych o kradzież z włamaniem do sklepu z warzywami oraz o usiłowanie kradzieży z włamaniem do obiektu handlowego w Braniewie. Łup mężczyzn oszacowano na ponad 750 zł. Podejrzanym może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
W poniedziałek (9 kwietnia) w godzinach porannych dyżurny braniewskiej jednostki został poinformowany o kradzieży z włamaniem do warzywniaka na terenie miasta Braniewa. Policjanci będący na miejscu ustalili, że sprawcy wybili szybę kamieniem, a następnie dostali się do środka i dokonali kradzieży artykułów spożywczych takich jak: zupki chińskie, przyprawy do mięs, gumy do żucia, nasiona itp. na łączną kwotę ponad 750 zł.
   Tej samej nocy ci sami sprawcy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniem do innego obiektu handlowego. Mężczyźni weszli na dach, gdzie dokonali przecięcia poszycia dachu. W sklepie włączył się alarm, a sprawcy uciekli.
   Policjanci wydziału kryminalnego przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli ślady pozostawione przez włamywaczy. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawców. Obaj podejrzani trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli już zarzuty. Teraz odpowiedzą przed sądem. Może im grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Włamali się do sklepu – usłyszeli zarzuty-nie do wiary!! w sklepie ??, dawniej były w prokuraturze.
(2018.04.14)

info

0  
  0