Włamał się do zaparkowanego golfa

1
23.01.2017
Włamał się do zaparkowanego golfa
fot. policja
Mieszkaniec osiedla Zawada ujął 20-letniego Bartosza G., który włamał się do jednego z samochodów zaparkowanych przy ul. Szarych Szeregów. Wcześniej widział, jak ten chodzi po parkingu i wkłada „coś” do zamków zaparkowanych samochodów. Mężczyznę przejęli policjanci z prewencji, którzy przyjechali na miejsce.
Jak się okazało tym „czymś”, co 20 latek wkładał do zamków, był klucz od innego auta. Mężczyzna próbował dopasować go do któregoś z zaparkowanych aut. Widział to mieszkaniec Zawady, który zszedł z mieszkania na dół. Wtedy okazało się, że 20 latek znalazł pasujący do klucza samochód i już siedział w nim w środku. Mężczyzna uniemożliwił ucieczkę sprawcy, a na miejsce wezwano policję. Okazało się, że zatrzymany to 20-letni Bartosz G. notowany już wcześniej za kradzieże. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Był trzeźwy. Policjanci wyjaśnią teraz, czy sprawca chciał ukraść przedmioty z samochodu czy też całe auto.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

brawo dla mieszkańca szarych szeregów!
B1 (2017.01.24)

info

4  
  0