Wjechał oplem do rowu melioracyjnego
fot. policja
Policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który wjechał autem do rowu melioracyjnego w okolicach miejscowości Bielnik Drugi. Dodatkowo w aucie znajdowały się w tym czasie 3 inne osoby. Żadna z nich nie była trzeźwa. Kierującemu może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności za jazdę autem w stanie nietrzeźwości.