Wjechał do przydrożnego rowu, był pijany i bez prawa jazdy
Wczoraj (20 listopada) policjanci z Braniewa pracowali na miejscu kolizji drogowej. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że ford osobowy, którym podróżowały dwie osoby, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że jechał mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania.