Ukradł perfumy za ponad 500 złotych
fot. policja
20-letni mężczyzna ukradł z jednego ze sklepów samoobsługowych na terenie Elbląga dwa opakowania z perfumami. Został zatrzymany gdy ponownie przyszedł do sklepu. Okazało się, że towar, który wyniósł podczas wcześniejszej wizyty, miał wartość przekraczającą 500 złotych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.