Ukradł busa niepełnosprawnym dzieciom
fot. policja
Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież busa spod jednej z placówek szkolno-wychowawczych w Elblągu. Skradziony pojazd był przystosowany do przewozu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Policjanci znaleźli przemalowany i porzucony samochód pod Elblągiem. Sprawcy grozi kara do 10 lat więzienia.