Trzymał narkotyki w szafie

13
15.02.2019
Trzymał narkotyki w szafie
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 30-latka, który miał w swoim mieszkaniu ponad pół kilograma narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
Kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności może grozić 30-latkowi, który miał w swoim mieszkaniu ponad pół kilograma narkotyków. Policjanci kryminalni, którzy przeszukali jego mieszkanie w jednej z szaf natknęli się na słoiki i reklamówki z narkotykami. Łącznie było to 340 gramów amfetaminy oraz 306 gramów marihuany. Tę ostatnią 30-latek przechowywał w dużych zakręconych słoikach. Mężczyzna był już wcześniej notowany za udzielanie środków odurzających. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań osób powiązanych z 30-latkiem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dzban!
(2019.02.15)

info

5  
  4
kto ?
(2019.02.15)
A gdzie mial trzymać, jak nie w szafie ?
(2019.02.15)

info

5  
  0
No kto? On.
(2019.02.15)
Provident
(2019.02.15)

info

1  
  2
zamknij mordę
kosmitka (2019.02.16)
zamknij mordę
kosmitka (2019.02.16)
Zamknij ryj
Kosmita2 (2019.02.16)
@Kosmita - no to sa pomowienia wiec dzis zglaszamy to na komende
Towjazmora (2019.02.16)
@Kosmita - i jeszcze takie pytanie jak to sie wabisz kolego?? bo taki kozak a anonimowo piszesz??
Twojazmora (2019.02.16)