Teraz w kraju sobie trochę posiedzi

4
22.09.2016
Teraz w kraju sobie trochę posiedzi
fot. policja
Policjanci kryminalni zatrzymali 47-letniego Andrzeja C. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie 4 listów gończych wydanych w kraju. Teraz przyjdzie mu „odsiedzieć” za swoje wcześniejsze przewinienia, za które został skazany prawomocnym wyrokiem.
„Zwolnili mnie z pracy w Anglii, wrócę i posiedzę trochę w Polsce” – jak powiedział, tak zrobił – dosłownie. Mężczyzna „posiedzi” 3 lata i 7 miesięcy w zakładzie karnym. To wynik wyroków, jakie ma na koncie za kradzieże i włamania. Andrzej C. ukrywał się przed policją, bo wiedział, że jest poszukiwany. Po powrocie z Wielkiej Brytanii wynajął w Elblągu mieszkanie. Za granicą ukrywał się około dwóch lat. Wczoraj (21 września) został zatrzymany przez policjantów we wspomnianym mieszkaniu. Wizyty funkcjonariuszy nie spodziewał się zupełnie. 47-latek został przetransportowany do zakładu karnego.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jeszcze trochę i więcej takich degeneratów zacznie wracać ,he he dobrze.
,hehe (2016.09.22)

info

6  
  0
A szkoda że to nie ten Hanusz co ludziom kasę wisi w Elblągu
Bigi (2016.09.22)

info

1  
  0
A potem się dziwią, że źle Polaków traktują w GB.
okoniowaty (2016.09.22)

info

3  
  0
cykor i tyle
(2016.09.23)

info

0  
  0