Policjanci z Pasłęka interweniowali dzisiaj na ulicy Jagiełły w Pasłęku. Około godz. 3 pod sklepem zatrzymali 49-letniego Krzysztofa Z., który stał „na czatach”, a w środku sklepu był jego wspólnik - 43-letni Adam K. Sprawcy wybili szybę w drzwiach wejściowych i tym sposobem weszli do środka. Skradli z kasy sklepu 200 zł, które policjanci od razu zabezpieczyli. W przeszłości byli karani za podobne czyny. Grozi im kara do 10 lat więzienia.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter