Skok na sklep w Pasłęku

2
04.11.2016
Skok na sklep w Pasłęku
fot. policja
Policjanci z Pasłęka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do sklepu w Pasłęku. Sprawcy zostali zatrzymali na gorącym uczynku. Byli wcześniej karani za kradzieże i włamania. Grozi im kara do 10 lat więzienia.
Policjanci z Pasłęka interweniowali dzisiaj na ulicy Jagiełły w Pasłęku. Około godz. 3 pod sklepem zatrzymali 49-letniego Krzysztofa Z., który stał „na czatach”, a w środku sklepu był jego wspólnik - 43-letni Adam K. Sprawcy wybili szybę w drzwiach wejściowych i tym sposobem weszli do środka. Skradli z kasy sklepu 200 zł, które policjanci od razu zabezpieczyli. W przeszłości byli karani za podobne czyny. Grozi im kara do 10 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Synoptycy zapowiadają mroźną zimę, więc chłopaki szukają ciepłego miejsca.
HIhi.... (2016.11.04)

info

3  
  0
Jak tacy specjaliści, to na front z nimi - niech kradną broń wrogom!
(2016.11.04)

info

3  
  0