Skakał po samochodzie, bo pokłócił się z dziewczyną

7
17.08.2017
Skakał po samochodzie, bo pokłócił się z dziewczyną
Policjanci z Elbląga zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który zniszczył samochód po kłótni z dziewczyną. Jak powiedział później "skakałem po dachu, bo chciałem wyładować złość". Jego zapał ostudzili policjanci, którzy zatrzymali go i dla ukojenia nerwów umieścili w policyjnym areszcie. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
Zdarzenie miało miejsce dzisiaj (17 sierpnia) około godziny drugiej na ulicy Szucha. Właściciel citroena lawety zauważył jak młody mężczyzna skacze po dachu jego samochodu. Zadzwonił pod 997, a policjanci zatrzymali wandala na gorącym uczynku. 21-latek przyznał, że chwilę wcześniej pokłócił się z dziewczyną i dla odreagowania wszedł na samochód i zaczął po nim skakać. Starty, jakie spowodował oszacowano na tysiąc złotych. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

może trzeba poskakać mu po głowie?
(2017.08.17)

info

8  
  1
Pokolenie " Y " wchodzi w dorosłość;) będzie się działo;) ha ha ha. .. ..
(2017.08.17)

info

5  
  0
Koledzy spod celi ukoją jego ból po stracie;)
kiziamizia (2017.08.17)

info

6  
  2
@kiziamizia- dostanie zawiasy, a szkoda. Faktycznie przydałoby mu się poznać smak głębokiej miłości, po rozstaniu z kochankami tak bardzo by nie przezywał.
druchboruch (2017.08.17)

info

5  
  0
a bym z checia kondonie poskakal ci po tej pustej glowie, bezmozgu. !!!!!
b (2017.08.17)

info

4  
  1
patola elbląska
(2017.08.18)

info

1  
  0
rzeczoznawca był na miejscu?
(2017.08.18)

info

1  
  0