Młody mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po zgłoszeniu pracowników sklepu, którzy rozpoznali 21-latka na monitoringu sklepowym jako sprawcę kradzieży sprzed dwóch dni. Mieszkaniec gminy Braniewo ukradł w minioną sobotę ładowarkę i akumulator o wartości blisko 300 zł. Wczoraj (16 października) ponownie pojawił się w sklepie. Policjanci odnaleźli skradziony sprzęt w jednym z braniewskich lombardów. Odzyskane mienie wróciło do właściciela, a sprawca usłyszał zarzut kradzieży wykroczeniowej, do której się przyznał.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter