Rozpoznali oszusta
fot. policja
42-letni mężczyzna, który został zatrzymany w Katowicach, jak się okazało, był tzw. kurierem przy dwóch oszustwach „na policjanta”, których dokonano w Elblągu. Wtedy, dwie starsze osoby oszukano na łączną kwotę 20 tysięcy złotych. Teraz mężczyzna usłyszy zarzuty za swoje elbląskie „występy”. Sąd tymczasowo aresztował 42-latka na 3 miesiące.