Rozpakował towar, aby pozbyć się zabezpieczeń

11
16.03.2016
Rozpakował towar, aby pozbyć się zabezpieczeń
fot. WS (arch. portEl.pl)
Policjanci z prewencji przejęli od obsługi sklepu z elektroniką 20-letniego mężczyznę. Został on przyłapany na tym jak wyjmował z oryginalnych opakowań towar. Mężczyzna rozpakował część przedmiotów, by w ten sposób pozbyć się zabezpieczeń, zapomniał jednak o czujnych pracownikach sklepu.
20-letni mieszkaniec Elbląga zamierzał pozyskać komplety kuchennych noży, oraz bezprzewodowe głośniki. Obsługa zauważyła jak mężczyzna nerwowo rozgląda się po sklepie oraz jak wypakowuje towar z pudełek zabezpieczających przed kradzieżą. Z tak przygotowanym towarem nie wyszedł jednak ze sklepu. Na miejsce wezwano policyjny patrol. Mężczyzna został wylegitymowany i zatrzymany. Okazało się, że przygotował w ten sposób towar za ponad 630 złotych. Wśród przedmiotów były głośniki bluetooth oraz kuchenne noże. Teraz może odpowiedzieć za usiłowanie kradzieży.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Święta idą :-)
(2016.03.16)

info

4  
  0
może chciał rozpakować żeby obejrzeć, a tu zaraz złodzieja z niego robią, pewnie żeby statystyki sobie poprawić
(2016.03.16)

info

4  
  6
Oj tam swieta ida chłopak ma racje okradac te kur*y
koleżka (2016.03.16)
Skoro nie wyszedł ze sklepu to nie ukradł. Musiałby z towarem przejść przez kasę (lub obok) i nie zapłacić. Dopóki nie wyjdziesz ze sklepu możesz sobie towar nawet w majtkach nosić.
(2016.03.16)
To niech teraz ciebie okradnie!
(2016.03.16)
Nie możesz. Sami wymyślacie takie bzdury, czy ktoś wam to opowiedział?
(2016.03.16)
Faktycznie żenada. Szkoda mi tylko naszego portalu, że pozwala i dopuszcza do publikacji takie nijakie artykuły.
stałyczytelnikportel (2016.03.16)

info

0  
  1
ty koleżko czy jak ci tam śmieciu nie wiesz, że jest zakaz wypowiadania się patologii na forach.
zzsspt (2016.03.17)

info

3  
  0
Jabol majster to ćpun złodziej i konfident z diacsenki 28 na 4
sprawiedliwy (2016.03.18)

info

0  
  0
Na diaczenki 28 na 4 codziennie dochodzi do brania dopalaczy i amfetaminy.
jejeje (2016.03.18)

info

0  
  0