Rowerzysta i motorowerzysta z promilami
fot. policja
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali wczoraj (25 marca) rowerzystę, który miał w organizmie blisko dwa promile alkoholu. Mężczyzna dalej już nie pojechał. Ukarano go mandatem w wysokości 500 złotych za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości.