Rowerowi złodzieje

2
22.02.2017
Rowerowi złodzieje
fot. nadesłana
Braniewscy operacyjni, idąc tropem zdobytych informacji, dotarli do rowerów, które zaczęły znikać z terenu miasta Braniewa w miesiącu lutym. Odzyskane przedmioty przekazano właścicielom, a sprawcy usłyszeli już zarzuty kradzieży.
Funkcjonariusze operacyjni pracowali przy sprawach dotyczących kradzieży rowerów, które miały miejsce w okresie lutego na terenie miasta Braniewa. Policjanci cały czas weryfikowali rózne ustalenia oraz informacje, które pomogły im w rozwiązaniu spraw i ustaleniu osób mogących mieć z nimi związek. Pracujący przy sprawach braniewscy operacyjni ustalili dwóch młodych sprawców kradzieży rowerów. Ich łupem padły rowery marki MTB o wartości ok. 3 tys. zł, Kross o wartości 700 zł oraz dwa rowery miejskie o łącznej wartości 1200zł. Mężczyźni w wieku 21 i 24 lat usłuszeli już zarzuty kradzieży i przyznali się do popełnienia przestępstwa. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
   Policjanci przypominają właścicielom jednośladów o ich właściwe zabezpieczanie oraz ostrzegają, aby nie trzymać rowerów na klatkach schodowych i w innych miejscach ogólnodostępnych.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Brawo dla Policjantów z Braniewa moich dwóch od 2005 w Elblągu nie mogą odszukać.
Zawiedzjony (2017.02.22)

info

3  
  0
"Rowery marki MTB" - coś pięknego! :)
Colano (2017.02.23)

info

0  
  0