Przyłapani na gorącym uczynku
fot. policja
Policjanci z Pasłęka zatrzymali trzech mężczyzn pod zarzutem posiadania substancji odurzających. Łącznie zabezpieczono przy nich 112 gramów narkotyków. Były to środki: extasy i amfetamina. Policjanci udowodnili jednemu z zatrzymanych handel narkotykami na kwotę około 4 tysięcy złotych.