Przerwana podróż

28.06.2017
Przerwana podróż
fot. Straż Graniczna
Wczoraj (27 czerwca) funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali pijanego rowerzystę. Podróż pijanego rowerzysty zakończyła się wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie.
Patrol Straży Granicznej na jednej z dróg w powiecie braniewskim zauważył jadącego rowerzystę. Kierujący jednośladem nie mógł zapanować nad swoim pojazdem i poruszał się od lewej do prawej krawędzi drogi. Po zatrzymaniu go, funkcjonariusze SG podczas rozmowy wyczuli woń alkoholu. Wezwano policję z Braniewa, okazało się, że 46-letni mieszkaniec gminy Lelkowo ma ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
   
por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter