Przekroczył granicę państwową na zalewie
fot. Straż Graniczna
Funkcjonariusze Straży Granicznej ukarali mandatem w wysokości 500 zł mężczyznę, który wczoraj (14 września) wbrew przepisom przekroczył jachtem granicę państwową na Zalewie Wiślanym. 51-letni mieszkaniec Warszawy tłumaczył, że wpłynął na wody Federacji Rosyjskiej z powodu złych warunków atmosferycznych.