Przed policjantami schował się w wersalce

3
02.09.2016
Przed policjantami schował się w wersalce
26-letni mieszkaniec Elbląga, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, został zatrzymany w jednej z podelbląskich miejscowości. Blisko dwumetrowego mężczyznę policjanci znaleźli w wersalce. Schował się w skrzyni na pościel. Miał na swoim koncie włamania i kradzieże. Był poszukiwany trzema listami gończymi. W więzieniu spędzi dokładnie 3 lata i 218 dni.
Policjanci kryminalni zatrzymali 26-latka w miejscowości Karczowiska Górne. Tam pomieszkiwał na strychu jednego z domów. Funkcjonariusze znaleźli go w skrzyni na pościel. Po otwarciu wersalki zobaczyli nie lada wyczyn, który mógłby zostać odnotowany w księdze rekordów Guinessa. Poszukiwany, któremu do dwóch metrów wysokości brakowały 4 centymetry, leżał skulony w poduszkach. Na widok mundurowych powiedział tylko: "dobra panowie, już wychodzę". 26-latek był poszukiwany przez sąd trzema listami gończymi za kradzieże i włamania. Policjanci ustalili, że w minionym miesiącu na terenie Elbląga włamywał się także do piwnic i kradł elektronarzędzia. Teraz zadaniem śledczych jest ustalenie pokrzywdzonych i odnalezienie skradzionego mienia. Poszukiwany mężczyzna spędzi w więzieniu dokładnie 3 lata i 218 dni.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Upiekło by mu się gdyby nie okropny smród, który wydobywał się z wersalki. Nie wytrzymał. To go zdradziło.
zssyypt (2016.09.02)

info

2  
  0
czyz by to mateuszzzzz gaza????
(2016.09.02)

info

0  
  0
balanga!!!!ty qrwo!!!!!
(2016.09.02)

info

0  
  2