Samo zdarzenie miało miejsce około godz. 11 na przejściu dla pieszych. Kobietę potrącił mężczyzna kierujący audi. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Piesza została przewieziona karetką do szpitala w Elblągu. Była pod wpływem alkoholu. Policjanci zabezpieczyli także film z tego zdarzenia drogowego. Prowadzone postępowanie i zebrany w nim materiał trafi do sądu, aby ten określił, kto ponosi winę za to zdarzenie.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter