Potrącono pieszą

3
13.06.2018
W poniedziałek (11 czerwca) przy ul. 3-Maja w Pasłęku doszło do potrącenia pieszej. Kobieta doznała ogólnych potłuczeń i przewieziono ją karetką do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Pasłęka.
Samo zdarzenie miało miejsce około godz. 11 na przejściu dla pieszych. Kobietę potrącił mężczyzna kierujący audi. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Piesza została przewieziona karetką do szpitala w Elblągu. Była pod wpływem alkoholu. Policjanci zabezpieczyli także film z tego zdarzenia drogowego. Prowadzone postępowanie i zebrany w nim materiał trafi do sądu, aby ten określił, kto ponosi winę za to zdarzenie.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kolejny filmik nagrany kalkulatorem.
(2018.06.13)

info

2  
  0
Obstawiałem suszarkę do włosów. .. .. ale tak, to chyba kalkulator.
(2018.06.13)

info

0  
  0
Ja tam nie widzę żadnego potrącenia, facet bez powodu zahamował :-).
(2018.06.13)

info

0  
  0