Poszukiwany mężczyzna schował się w szafie

5
08.06.2017
Poszukiwany mężczyzna schował się w szafie
Policjanci z wydziału kryminalnego elbląskiej komendy zatrzymali poszukiwanego 27-latka. Mężczyzna był w mieszkaniu, jednak nikomu nie otwierał drzwi. Gdy funkcjonariusze weszli do środka, okazało się, że 27-latek ukrywa się w… szafie. Teraz trafił do aresztu.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (7 czerwca) przy ul. Kościuszki w Elblągu. Policjanci z sekcji „poszukiwań” wiedzieli, że w mieszkaniu przebywa 27-letni mężczyzna, który jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary. Wiedzieli również o tym, że nie otwiera on nikomu drzwi i na nic zda się standardowa próba wejścia do mieszkania. Poprzez dyżurnego komendy wezwano na miejsce straż pożarną i przy ich pomocy przez okno dostano się do wnętrza mieszkania. W tym czasie 27-latek chcąc ukryć się i uniknąć zatrzymania schował się szafie z ubraniami. Policjanci zatrzymali go. Dodatkowo w mieszkaniu znaleziono amfetaminę oraz roślinny susz. 27-latek decyzją sądu trafi teraz do aresztu. Teraz odpowie jeszcze za posiadanie środków odurzających.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Szafa i wersalka to już standard😁😁😁😁😁gdzie sprawdzają 😁😁😁😁😁😁😁😁
(2017.06.08)

info

4  
  0
efekt strusia
:-) (2017.06.08)

info

0  
  0
Mąż wyjechał w delegację, a żona postanowiła zrobić mu niespodziankę i kupiła nowiutką szafę do ich wspólnej sypialni. Przyjechała ekipa, zmontowała szafę. Po jakimś czasie obok domu przejeżdżał tramwaj i szafa się złożyła. Zdesperowana kobieta dzwoni do firmy i tłumaczy co się stało. Przyjeżdża ekipa montuje szafę i dzieje się tak kilka razy. Przy kolejnym razie kierownik ekipy monterskiej mówi: - Wie pani co, muszę wejść do szafy i zobaczyć od środka co się dzieje. Wchodzi do szafy. W tym momencie wraca mąż i wchodząc do sypialni krzyczy z zachwytem: - Kochanie cóż za wspaniała szafa. I otwiera drzwi od szafy, a gość ze środka: - Wal pan w ryj, bo i tak nie uwierzysz, że na tramwaj czekam. Ten też pewnie szafy składał. .. ;)
E-bol (2017.06.08)

info

7  
  1
Uciekał do Narni, ale nie pykło.
r74 (2017.06.08)

info

0  
  0
zawiecha po dopach od kibica
(2017.06.10)

info

0  
  0