Poszukiwany listem gończym ukrywał się w przyczepie kempingowej

2
08.11.2017
Poszukiwany listem gończym ukrywał się w przyczepie kempingowej
fot. policja
Kryminalni z Elbląga zatrzymali 31-latka poszukiwanego listem gończym do odbycia kary roku pozbawienia wolności. Mężczyzna był poszukiwany za kierowanie po alkoholu oraz kradzieże i włamania. Ukrywał się w przyczepie kempingowej w podelbląskim Kazimierzowie.
31-letni mężczyzna został skazany przez sąd na rok więzienia za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwym oraz kradzieże i włamania. Nie stawił się w areszcie, więc sąd wydał za nim list gończy. Kryminalni zatrzymali mężczyznę wczoraj rano (7 listopada) w miejscowości Kazimierzowo pod Elblągiem. Ukrywał się w przyczepie kempingowej. Nie stawiał oporu przy zatrzymaniu. Najpierw trafił do policyjnej celi, a później do aresztu.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Frajerzy znow dali o sobie znac. .. zalosne
Wypuścićkulawego (2017.11.08)

info

2  
  1
Super lokal, mógł tam zimować i nie przeżerał by moich podatków
(2017.11.08)

info

3  
  0