Poszukiwany 63-latek wpadł w ręce policji

3
22.08.2017
Poszukiwany 63-latek wpadł w ręce policji
Dzisiaj w nocy elbląscy policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany przez funkcjonariuszy w sprawie kradzieży. Trafił do policyjnego aresztu. Był wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko mieniu.
Dzisiaj (22 sierpnia) około godz. 2 elbląscy policjanci z prewencji na ul. Hetmańskiej zauważyli mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu zabronionym. Niewykluczone, że wszystko mogło zakończyć się zwykłym pouczeniem. Jednak pieszym okazał się 63-letni mieszkaniec Elbląga dobrze znany elbląskim policjantom. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazał się być poszukiwanym przez wydział walki z przestępczością przeciwko mieniu elbląskiej komendy. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i noc spędził w policyjnym areszcie. Jest podejrzewany o liczne kradzieże na terenie Elbląga.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Czy rodzina zgłosiła zaginięcie ?
(2017.08.22)

info

3  
  0
Polowanie w nocy na pieszych ? Przecież pustki na ulicach są
(2017.08.22)

info

9  
  1
podatek na paliwo nie poszedl za dobrze a kasa za podatki sama sie nie zbierze
(2017.08.22)

info

2  
  1