Policjanci złapali "Rekina"
(ilustracja do tekstu, KMP w Elblągu)
W poniedziałkowy (25 marca) wieczór 33-letni Norbert O. ps. "Rekin" wybrał się "na zakupy". Nie zabrał jednak ze sobą gotówki, a nóż. Zagroził ekspedientce w sklepie i wyniósł skrzynkę piwa oraz papierosy. Towarem i wolnością nie cieszył się długo, bo rano zatrzymali go policjanci.