Policjanci zatrzymali sprawców bójki
fot. policja
Dwaj mieszkańcy gmin Lelkowa i Pieniężna odpowiedzą za pobicie i groźby wobec 42 -letniego mieszkańca powiatu braniewskiego oraz zniszczenie mienia w lokalu gastronomicznym. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów bezpośrednio po zdarzeniu. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Na drugi dzień usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Do chwili rozprawy przed sądem obaj sprawcy zostali oddani pod policyjny dozór.