Policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu braniewskiego. Z policyjnych ustaleń wynika, że 65-latek oraz jego 37-letni znajomy pozrywali, a następnie zabrali ze sobą instalację elektryczną z budynku,w którym kiedyś mieścił się sklep. Właściciel wycenił straty na 2 tys.zł. Młodszy z mężczyzn został zatrzymany przez funkcjonariuszy, gdy pijany spał w pomieszczeniu, które wcześniej okradł.