Policjanci zatrzymali agresywnego wandala
fot. policja
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 41-latka, który jest podejrzany o uszkodzenie 13 samochodów na terenie miasta. Do tylu aktów wandalizmu mężczyzna się przyznał. Tłumaczył, że wyładowywał agresję kopiąc i rysując zaparkowane samochody. Wszystko to robił pod wpływem alkoholu. Był wcześniej karany za niszczenie mienia, kradzież, pobicie i rozbój. Grozi mu 5 lat więzienia.