Policjanci zatrzymali agresywnego wandala

9
06.04.2017
Policjanci zatrzymali agresywnego wandala
fot. policja
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 41-latka, który jest podejrzany o uszkodzenie 13 samochodów na terenie miasta. Do tylu aktów wandalizmu mężczyzna się przyznał. Tłumaczył, że wyładowywał agresję kopiąc i rysując zaparkowane samochody. Wszystko to robił pod wpływem alkoholu. Był wcześniej karany za niszczenie mienia, kradzież, pobicie i rozbój. Grozi mu 5 lat więzienia.
Wczoraj (5 kwietnia) 41-latek usłyszał zarzuty niszczenia mienia. Dodatkowo był poszukiwany listem gończym do odbycia kary w areszcie śledczym. Wcześniej miał na koncie podobne akty wandalizmu, kradzieże, pobicie a nawet rozbój. Połowę swojego życia spędził w zakładzie karnym i teraz kolejne lata znów spędzi w więziennej celi. Mężczyzna miał problem z alkoholem, nigdy nie pracował. Wszystkie swoje frustracje wyładowywał na zaparkowanych samochodach. Od lutego ubiegłego roku uszkodził 13 samochodów, które były zaparkowane, między innymi na ulicach: Płk. Dąbka, Robotnicza, Giermków, Pokorna. Śledczy udowodnili mu również kradzieże sklepowe elektronarzędzi, które sprzedawał napotkanym na ulicy ludziom lub zbywał w lombardach. Dokonał strat na kilkanaście tysięcy złotych. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Mógł wyładować agresję łbem na ścianie albo na swojej matce za to, że urodziła takie źcierwo. Eliminować patole gazem! Mam gdzieś jego problemy tak jak on właścicieli aut, na które harują całymi dniami.
sedziadredd (2017.04.06)

info

11  
  1
Z głupoty wyleczyłby się, gdyby przyszło mu przebywać w zakładzie w którym obowiązkowo odpracowywałby kwotę wyrządzonych strat oraz koszty swojego utrzymania w placówce. Na długo zapamiętałby ilo co kosztuje i jak długo trzeba na to pracować.
(2017.04.06)
I dwa razy dziennie bity!
Egoniasty (2017.04.06)
Tylko utylizacja śmiecia pomoże.
(2017.04.06)

info

3  
  1
śmieć z zadatkiem na bandytę
zssyptt (2017.04.07)

info

0  
  0
"Wszystko to robił pod wpływem alkoholu. " Kolejny naćpany! Zakazać alkoholu!
szimurina (2017.04.07)

info

1  
  0
masakra nie pracował????to do kamieniolomow ze scierwem 41 lat a zachowuje sie jak pietnastolatek pol zycia w pudle. .. to niech grzeje puche dalej wspolczucie dla wlascicieli zdemolowanych samochodow bo taka lajza za szkody nie zaplaci
kopytron (2017.04.07)

info

1  
  1
razem z odsiadką powinien oddać to co ukradl i zniszczył
(2017.04.07)

info

1  
  0
wszyscy więźniowie powinni pracować, nieważne czy ciężko, czy lekko. .. ważne by do końca wyroku, albo do końca spłacenia szkody, jaką spowodowali.
(2017.04.07)

info

3  
  0