Policja szuka świadków kolizji

6
22.05.2019
Policja szuka świadków kolizji
Policjanci z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 17 maja około godz. 15 w Elblągu na parkingu przy ul. Odrodzenia przy Domu Handlowym Jantar.
Tam kierujący pojazdem volkswagen crafter najechał na zaparkowany samochód toyota yaris koloru srebrnego powodując jego uszkodzenia. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z osobą prowadzącą postępowanie tel.: 55 230 13 75.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To zapewne byli KOSMICI
(2019.05.22)

info

6  
  1
A może by tak prowadząca postępowanie ruszuła cztery litery z przed komputera i zrobiła rozeznanie wśród informatorów milicji tzw. kapusiów? Kurde płacimy na was podatki!
(2019.05.22)
.. .na kapusiów płacimy?
wujek (2019.05.23)
@wujek - czytanie ze zrozumieniem sprawia niektórym poważny problem dlatego dobrze chodzić parami co dwie głowy to nie jedna
(2019.05.23)
Aleś ty mądry inaczej :) co mają kapusie do kolizji ? Chyba nie wiesz do jakich spraw wykorzystuje się informatorów :) pewnie jeszcze pieluchy nosisz, ale za klawiaturą wiesz wszystko :)
Nikita777 (2019.05.23)
@Nikita777 - Jak sama nazwa mówi informator to osoba, która przekazuje informacje. A wiedza kosztuje więc niby dlaczego za free ktoś ma odwalać robotę za służby które zostały powołane w tym celu.
(2019.05.23)