Policja apeluje: nie wpuszczajmy obcych osób do mieszkania
fot. policja
Pewna kobieta zgłosiła na policję, ponieważ skradziono jej z mieszkania znaczną sumę pieniędzy. Wcześniej wpuściła do mieszkania dwie nieznane kobiety, które wykorzystały podstęp, by dostać się do wnętrza. Policja ostrzega przed takimi sytuacjami.