Pokłócili się z gośćmi hotelu. Odpowiedzą za zniszczenie mienia

2
14.05.2018
Pokłócili się z gośćmi hotelu. Odpowiedzą za zniszczenie mienia
Policjanci z braniewskiej patrolówki zatrzymali na gorącym uczynku 27-latka, który wspólnie z kolegą wybił szybę w drzwiach jednego z miejscowych hoteli. Drugi z podejrzanych sam zgłosił się do komendy. Teraz mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
W nocy z soboty na niedzielę (12/13 maja) policjanci zostali powiadomieni o zniszczeniu szyby w drzwiach wejściowych do jednego z braniewskich hoteli. W rozmowie ze zgłaszającą patrol ustalił, że tej nocy dwaj mężczyźni awanturowali się z hotelowymi gośćmi. Recepcjonistka w trosce o ich bezpieczeństwo zawołała ich do środka, a następnie zamknęła drzwi. Podejrzani nie dawali jednak za wygraną i kopiąc wybili szybę. Straty właściciel wycenił na 1500 zł.
   Na miejsce wezwano policjantów. Funkcjonariusze chwilę później, w trakcie przeprowadzanej interwencji, dostrzegli jednego ze sprawców. Pijany 27-latek został zatrzymany, a następnie osadzony w policyjnej celi. Jeszcze tej samej nocy do komendy zgłosił się drugi z podejrzanych, 24-latek, który także został zatrzymany przez funkcjonariuszy.
   Po wytrzeźwieniu kryminalni przedstawili dwóm podejrzanym zarzut zniszczenia mienia. Mężczyźni nie kwestionowali swojej winy. Teraz za popełnione przestepstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Niby pijany a jak trzeźwo myślał. Sam się zgłosił. Nie jeden po trzeźwemu by się nie zgłosił. Zwiększyć tolerancje alkoholu do 0,8 promila tak jak jest np Wielkiej Brytanii.
Trzeźwydo0,8 (2018.05.14)

info

0  
  3
Sam się zgłosił bo pewnie sam wybił tą szybę i nie chciał czekać aż kumpel go sprzeda.
(2018.05.14)

info

1  
  0