W chwili zatrzymania podejrzana miała ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. W minioną niedzielę (7 kwietnia) oficer dyżurny braniewskiej jednostki został powiadomiony o tym, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znajduje się ranny mężczyzna. Na miejsce natychmiast skierowano patrol oraz karetkę pogotowia. Pokrzywdzony z raną nogi został zabrany do szpitala. Pracujący na miejscu funkcjonariusze zatrzymali pijaną 42-latkę, która mogła mieć związek ze zdarzeniem. Sprawą zajęli się kryminalni. Policjanci ustalili, że podejrzana tuż przed zatrzymaniem spędzała czas z 44-latkiem. W trakcie spotkania zakrapianego alkoholem zaczęli się kłócić. Kobieta sięgnęła po nóż i zraniła mężczyznę w nogę. Wczoraj (8 kwietnia) podejrzana usłyszała zarzut uszkodzenia ciała mężczyzny. Na czas trwania postępowania została także objęta dozorem. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter