Pobił ojca, teraz za to "zapłaci"

2
04.01.2017
Pobił ojca, teraz za to zapłaci
fot. policja
Obowiązek dwukrotnego stawiennictwa się w jednostce policji z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonym zastosował prokurator na wniosek policjantów wobec fromborczanina podejrzanego o stosowanie przemocy wobec rodzica. Młody mężczyzna w sylwestrową noc pobił, pogryzł i ranił nożem swojego ojca.
Policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 23-letniego mieszkańca Fromborka, który podejrzewany jest o uszkodzenie ciała i użycie groźby karalnej wobec swojego ojca. Do interwencji doszło w sylwestrową noc w jednej z miejscowości gm. Frombork podczas wizyty syna u rodziców. W pewnym momencie doszło do utarczki słownej pomiędzy mężczyznami, w wyniku której syn zaatakował ojca. 23-latek bił go po głowie i tułowiu, pogryzł i kilkukrotnie ranił nożem. Policjanci wezwali do poszkodowanego mężczyzny pogotowie ratunkowe, a sprawcę awantury zatrzymali do wyjaśnienia i wytrzeźwienia. Na drugi dzień policjanci ustalili przebieg wydarzeń, zebrali materiał dowodowy w sprawie oraz przesłuchali podejrzanego. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i użycia groźby karalnej wobec ojca, do którego przyznał się. Postanowieniem prokuratora 23-latek ma obowiązek dwukrotnego stawiennictwa się w jednostce policji z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonym. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

kwp w Braniewie, czy u was komunikaty do prasy piszą gimnazjaliści ? Skąd opinia publiczna ma wiedzieć czy te dwa razy stawiennictwa w jednostce policji dostał na dzień, miesiąc a może tylko dwa razy na 5 lat.
MiśBariball (2017.01.04)
Mis baribal idz spac zima jest
5467jhgyt (2017.01.05)