Po kłótni z dziewczyną pijany wsiadł za kierownicę
fot. policja
31-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego najpierw pokłócił się z partnerką, a potem pijany odjechał samochodem. Po przejechaniu kilkuset metrów stracił panowanie nad autem i wylądował w rowie. Policyjne badanie wykazało, że kierowca prowadził, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pobawienia wolności.