Pijany uderzył w drzewo
29-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz nierespektowanie sądowego zakazu. Mężczyzna podróżując autem ze swoim ojcem uderzył w przydrożne drzewo. Funkcjonariusze ustalili, że zarówno kierowca, jak i pasażer byli pijani. 29-latek jechał mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, sprawdzenia w policyjnych systemach wykazały, że do 2017 roku ma on aktywny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Teraz ponownie odpowie przed sądem.