Pijany rowerzysta zatrzymany przez kierowcę
(fot. Witold Sadowski, archiwum portEl.pl)
Mieszkaniec powiatu braniewskiego uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu rowerzyście. Widząc, jak porusza się on całą szerokością jezdni, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych kierowców – postanowił zatrzymać swoje auto, a następnie rowerzystę. O całym zdarzeniu zgłaszający powiadomił policjantów. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości 68-latka. Okazało się, że jechał mając 1,6 promila alkoholu w organizmie.